KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10526280
nr 1052 6280
Olof Hellström
(f. 1923), Sverige
Akvarell, Olof Hellström (f. 1923), Musikanter, signerad, 22x34
Olof Hellström, svensk målare, tecknare och skulptör född 1923.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 18:09:31
28/8 16:00:47
300 kr
29/8 18:04:31
Olof Hellström
Läs mer om Olof Hellström